Çekmeköy Spor Yavuztürk maçına hazırlanıyor

İstanbul 2. Amatör Lig 12. Grupta yer alan Çekmeköy spor, 2021-2022 sezonunda deplasmanda oynayacağı Yavuztürkspor maçının hazırlıklarına devam ediyor.

Teknik Sorumlu Kerem Barut ve Antrenör Fatih Albaşkara yönetiminde yeni sezona şampiyonluk parolası ile hazırlanan Çekmeköy spor, hafta sonu başlayacak ligde ilk maçını deplasmanda Yavuztürkspor ile oynayacak.

İdmanlarda oyuncuların göstermiş olduğu performanstan oldukça memnun olduğunu dile getiren Teknik Direktör Kerem Barut “ Hafta sonu başlayacak olan yeni sezona genç ve iyi bir kadro ile mücadele edeceğiz. Ligde en iyi futbolu sergileyecek bir takım olduğumuzu iddia ediyorum. Centilmence bir lig olmasını istiyor, grubumuzdaki tüm takımlara başarılar diliyorum. Bu sezon şampiyon olarak bir üst lige çıkarak yönetimin ve başkanımızın bizlere olan güvenini boşa çıkarmayacağız “ dedi.

Alemdağ Stadında karla kaplı zeminde gerçekleştirilen ve 1 saat 30 dakika süren antrenmanda futbolcuların oldukça keyifli, moralli ve hırslı oldukları görüldü. Neşeli başlayan antrenman ısınma koşuları başlarken, güç kuvvet çalışmaları ile sona erdi.

Haber Kaynağı: futbolamator.com